Запешіть рівняння хімічних реакцій для здійснення перетворень. Рівняння реакцій №1 запишіть у молекулярній,повній і скороченій йонній формах. Алюміній хлорид--->алюміній гідроксид--->алюміній оксид--->калій метаалюмінат
- 26.05.2017 00:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
AlCl3 → Al(OH)3 → Al2O3 → KAlO2
1) AlCl3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaOH
Al[3+] + 3Cl[-] + 3Na[+] + 3OH[-] = Al(OH)3 ↓ + 3Na[+] + 3OH[-]
Al[3+] + 3OH[-] = Al(OH)3 ↓
2) 2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O
3) Al2O3 + 2KOH = 2KAlO2 + H2O
Примечание: в квадратных скобках, например [2+] – заряды ионов, пишутся сверху как степень
- 27.05.2017 13:38