Проста речовина об*ємом 2 літри,яка утворена елементом з кофігурацією : 1s 2, 2S 2, 2p4,прореагувала з простою речовиною утворена елементом який має на 7 протонів більше ніж перший.Обчислити масу продукту реакції
- 11.08.2017 16:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
Елемент з тією конфігурацією - це Оксиген. Другий елемент - Фосфор.
4P+5O2=2P2O5
нью(O2)=2 / 22.4= 0.089 моль
нью (P205) = 0.089 * 2/ 5= 0.0356
Mr(P2O5)= 2*31+5*16=142
m(P2O5)= 0.356* 142= 5 грамів
- 12.08.2017 03:51