складіть рівняння реакцій з допомогою яких можна здійснити перетворення CH3-CH3→ CH2=CH2→ CH3- CH2OH
- 19.05.2017 23:42
- Химия
Ответы и объяснения 2
CH3-CH3=CH2=CH2+H2 (при температурУ + NI) C2H6=C2H4+H2
CH2=CH2+H2O=CH3-CH2-OH (ТЕМПЕРАТУРА , КАТАЛІЗАТОР - ОКСИД АЛЮМІНІЯ)
C2H4+h20=C2H5OH
- 22.05.2017 11:24