Обчисліть кількість речовин та об єм газу , який виділиться у результаті взаємодії натрію масою 46г з водою.
- 14.08.2017 12:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Na + 2H2O -> 2NaOH +H2
M(Na)=23 г/моль
M(NaOH)=40 г/моль
знаходимо масу речовини m(NaOH)=46*40/23=80г
знаходимо кількість речовини n(NaOH=80/40=2 моль
знаходимо обєм водню V(H2)=2*22,4/2=22,4 л
- 14.08.2017 23:45