ДО РОЗЧИНУ ЩО МІСТИТЬ МАГНІЙ ХЛОРИД МАСОЮ 1,9Г ДОДАЛИ РОЗЧИН НАТРІЙ ГІДРОКСИД .ЯКА МАСА ОСАДУ УТВОРИЛАСЯ
- 12.11.2017 11:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
дано:
m(MgCl2)=1.9 г
з-ти:
m(Cu(OH)2)
розвязок
MgCl2+2NaOH=2NaCl+ Mg(OH)2 (осад)
1 моль 1 моль
1)Знах кількість моль MgCl2
1.9/94=0.02 моль (ставимо у рівнянні, тоді відповідно і Mg(OH)2 має 0.02 моль)
2) знах масу осаду
0.02 * 57=1.14 г
Відповідь : 1.14 г
- 13.11.2017 03:58