Яка маса H2 утворится якщо в реакцію з кислотою вступае Al кількістю речовини 10 моль
- 16.07.2017 20:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
10 моль x
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2 , звідси х = (3*18*10): 2= 270 г.
2 моль 3*18
Відповідь 270г.
- 17.07.2017 12:33