При взаємодії 4г двовалентного металу з бромом добуто 20г броміду. Визначте метал
- 09.04.2017 15:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(Me) : m(Br) = Mэ(Me) : Mэ(Br); Мэ(Br)=Ar/B=80/1=80г\моль.
4 : 16 = Mэ(Me) : 80
Mэ(Me)=20г/моль;
M(Me)=Mэ(Me)*B=20*2=40г/моль
Ответ: кальций.
.........................................................................................................................................................................
.................................................................................................................................................................
......................................................................................................................................................................
;- 09.04.2017 18:23