Масссы 8г күкірт(6) оксидін сумен әрекеттестіргенде неше грамм күкірт қышқылы түзіледі?
- 05.10.2017 18:16
- Химия
Ответы и объяснения 1
m(SO3)=8г 8г х
H2O + SO3 = H2SO4
m(H2SO4)=? v=1 моль v=1 моль
m=80 m=98
x=8*98/80= 9.8г
- 06.10.2017 07:48