Який обєм водню водню можна добути,якщо на сульфатну кислоту подіяти кальціем масою 24г!
- 05.03.2018 08:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
0,6 x
H2SO4+Ca=CaSO4+H2
1 1
n(Ca)=m/M=24/40=0,6 moll
x=0,6*1/1=0,6 moll=n(H2)
V(H2)=n*Vm=0,6*22,4=13,44 dm3
Otvet: 13,44 dm3.
Vot i fse)))))
- 06.03.2018 21:02