Двовалентовий метл масою 1.2 без залишку розченився у хлоридній кислоті при цьому витратила кислота 3.65 г визначіть метал?
- 26.02.2018 17:39
- Химия
Ответы и объяснения 1
x 0.1 моль
MeO+ 2HCl=MeCl2+H2O
1моль 2 моль
КОЛ-ВО(HCL)=3.65(г) / 36.5(г/моль)=0.1 моль
кол-во (MeO)=(0,1 моль*1моль) / 2 моль=0,05 моль
М(MeO)=1.2 г /0,05 моль=24
ответ: Mg
- 27.02.2018 00:31