Скласти рівняння реакцій за схемою K-KOH-KCL-K2SO4-BaSO4 і написати до якого класу вона належить
- 12.04.2018 12:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
2K + 2H2O = 2KOH + H2↑ ГИДРОКСИД
KOH + HCl(разб.) = KCl + H2O соль
KCl(тверд.) + H2SO4(конц.) = KHSO4 + HCl↑
2KCl(тверд.) + H2SO4(конц.) = K2SO4 + 2HCl↑ cоль
K2SO4 + Ba(OH)2 = BaSO4↓ + 2KOH соль
- 13.04.2018 02:04