складить можливи ривняння реакций взаемодии Al.
а) з водою
б) з киснем
в) з розведеною сульфатною кислотою
г) з нитратною кислотою
пожалуйста ...))))))))))))))))решите
- 03.08.2018 22:47
- Химия
Ответы и объяснения 1
2 Al + 6H2O = 2Al(OH)3 + 3H2↑
4Al(порошок) + 3 O2 = 2Al2O3
2Al + 3H2SO4(разб.) = Al2(SO4)3 + 3H2↑
Al+6HNO3=Al(NO3)3+3NO2+3H2O
- 05.08.2018 12:54