У якому співвідношені треба змішати 10% та 50% розчини КОН для приготування 800 г 25% розчину?
- 26.06.2018 04:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
Решать нужно по правилу креста
там получается м1=800*25/40=500 г, м2=800*14/40=300г
Ответ: 500 и 300 г
- 27.06.2018 00:35