Який обєм оксиду сульфату можна добути в наслідок розкладання магній сульфату масою 50 гр. з масовою часткою домішок 15%?
- 01.08.2017 23:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
MgSO4--MgO+SO3. M(MgSO4)= 24+32+4*16=120г. W=100%-15%=85%. m=W*m/100%. m=85%*50/100%=42,5г. x=42,5*22,4/120=7,9л
- 02.08.2017 21:22