складіть рівняння реакцій хлору з кальцієм алюмінієм стибієм та відповідні схеми електронного балансу
- 16.02.2018 13:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
СL2+Ca=CaCl2
Cl2(0)+1e=Cl(-1)-окислитель
Ca(0)-2e=Ca(+2)-восстановитель
3Cl2+2AL=2AlCl3
СL2(0)+1e=Cl(-1)-окислитель
Al(0)-3e=Al(+3)-восстановитель
- 17.02.2018 02:30