обчислити обєм СО2 який утвориться під час спалювання 20г С
- 20.09.2017 08:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
C+O2=CO2
M(C)=12 г/моль
U(C)=m/M=1,7 моль
из уравнения U(CO2)=U(C)=1,7 моль
V(CO2)=U*V молярный=1,7 моль* 22,4 г/моль=38,08 л
- 21.09.2017 16:52