До розчину натрій сульфату масою 250г з масовою часткою солі 15% додали 50г води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині.
- 03.08.2018 10:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
если 15%
то 15 в 100
х в 250
х= 15*250\100
х=37.5 гр натрия сульфата
а т.к 250+50гр раствора=300гр раствора
то новая пропорция
37.5гр в 300гр
х в 100
х=37.5*100\300= 12.5%
если правельно поняла что надо.. то так
- 04.08.2018 12:09