Залізо масою 7 г прореагувало з хлором (хлор у надлишку). Утворений хлорид розчинили у воді масою 200 г. Визначте масову частку солі в утвореному розчині.
- 20.03.2018 14:40
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Fe+3Cl2->2FeCl3. n(Fe)=m/M=7/56=0,125моль=n(FeCl3), m(FeCl3)=n*M=0,125*162,5=20,3125г, m(р-ра)=m(FeCl3)+m(H2O)=20,3125+200=220,3125г, w(FeCl3)=m(FeCl3)*100%/m(р-ра)=20,3125*100/220,3125=9,22%. Ответ: w(FeCl3)=9,22%.
- 21.03.2018 15:22