Какая масса соли образуется при растворении 6.5 гр цинка в 200гр 49% раствора серной кислоты?
- 09.07.2018 03:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
Масова частка розчиненої речовини=маса рочиненої речовини/маса розчину*100%
Маса розчиненої речовини= Масова частка розчиненої речовини* маса розчину/100%
М(Н2SO4)=200*49/100=98 г
Zn+H2SO4=ZnSO4+H2
m(H2SO4)=98 г
m(ZnSO4)=161 г
98/98=х/161
Х=161 г
Відповідь161 г.
;- 09.07.2018 06:16