При взаємодії 9,2г. одновалентого металу з водою виділилось 0,2 моль водню.Визначити метал
- 19.05.2018 18:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Me+2H2O=2MeOH+H2
По формулі зрозуміло, що кількість речовини "ню" металу у 2 раза більша за кількість речовини водню.
0,2моль*2=0,4моль - це кількість речовини невідомого металу.
n=m/M
0,4=9,2/M
M=9,2/0,4
M=23
Дивимось в періодичну таблицю і бачимо, що одновалентний метал, що має відносну атомну масу 23 це НАТРІЙ.
Відповідь: невідомий метал - Na.
- 20.05.2018 01:26