Визначте масу осаду, що утворюється при взаємодії сульфатної кислоти масою 49 г із барій гідроксидом.
- 15.01.2018 02:51
- Химия
Ответы и объяснения 1
49 г х г
H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз
98 г 233 г
При взаємодії 98 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солі(осаду),а
при -- \\ -- 49 г____________________________х г, звідки
х=49*233/98=116,5 г
Відповідь: маса осаду при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з барій гідроксидом становить 116,5 г
- 16.01.2018 13:30