Написати рівняння реакцій, за якими можна здійснити такі перетворення: KClO3->O2->SO2->SO3->BaSO4
- 20.07.2017 18:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) 2 KClO3 → 2 KCl + 3 O2 ↑ (при нагревании)
2) S + O2= SO2
3) 2 SO2+ O2 = 2 SO3
4) SO3 + BaO = BaSO4
- 21.07.2017 11:34