складіть рівняння в молекулярному та йонному вигляді:
а)натрій карбонат і кальцій хлорид.
б)натрій карбонат і нітрітною кислотою.
Яка маса калій гідроксиду потрібна для повної нейтралізації сульфатної кислоти масою 9,8г?
- 06.08.2018 19:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
a) NaCO3+KCl не идет
б) 2HNO3+Na2CO3=2NaNO3+CO2+H2O
2KOH+H2SO4=K2SO4+2H2O
n(H2SO4)= 9,8 : (2+32+64)=0.1 моль
n(KOH) = 0.2 моль
m(KOH)=0.2 *(39+16+1)=11.2 г
- 06.08.2018 23:44