I та II рівні
Напишіть рівняння нейтралізації нітратної кислоти з калій натрій та кальцій гідроксидами.Назвіть солі
а)
б)
в)
- 23.09.2017 17:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
а) HNO3 + KOH = KNO3 + H2O (KNO3 - нитрат калия)
б) HNO3 + NaOH = NaNO3 + H2O (NaNO3 - нитрат натрия)
в) 2HNO3 + Ca(OH)2 = Ca(NO3)2 + 2H2O (Ca(NO3)2 - нитрат кальция)
- 23.09.2017 21:50