Відношення катетів прямокутного триуктника дорівнює 12 : 5. Гіпотенуза дорівнює 39 см. Знайдіть сторони трикутника
- 08.11.2016 05:04
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тоді другий=5х
За теоремою Піфагора
39^2=(12х)^2 + (5х)^2
Звідси
169 х^2=1521
х=3
12х=12*3=36 один катет
5х=5*3=15 другий катет
- 09.11.2016 01:16