Снаряд масою 50 кг, який рухався зі швидкістю 450 м/с, потрапляє у платформу масою 8 т, шо рухалась назустріч снаряду зі швидкістю 36 км/год. З якою швидкістю буде рухатись платформа після зіткнення зі снарядом?
- 04.03.2017 14:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Найти: V - ?
Закон сохранения импульсов + движение навстречу ( поэтому будем подставлять в формулу "-") : m платформы ·v платформы +m снаряда ·v снаряда = (m платформы +m снаряда)·vV = (m платформы·v платформы - m снаряда·v снаряда ) / (m платформы+m снаряда ) = (8000*10-50*450) /( 8000+50) = 7,1 м/с
Ответ: 7,1 м/с
Подробнее - на Znanija.com - znanija.com/task/28870144#readmore
- 05.03.2017 16:01