Прошу помогите!!!
Знайдіть основи a і b трапеції площа якої 20 см^2,висота 5 см,якщо b-a=2см
- 22.03.2018 08:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Підставимо S,h, тоді 50=(a+b)/2*5
a+b=8
За умовою b-a=2 Маємо систему, додавши два рівняння отримаємо b=5
З будь-якого іншого рівняння отримаємо а=3
- 23.03.2018 05:22