Знайдіть периметр прямокутного трикутника,гіпотенуза якого дорівнює 13 см,а один з катетів на 7 см більший за другий.
Якщо можливо відповідь будь ласка на українському.
- 22.09.2016 17:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
x² + (x + 7)² = 13²
2x² + 14x + 49 = 169
2x² + 14x - 120 = 0
x² + 7x - 60 = 0
За теоремою Вієта:
x₁ = -12
x₂ = 5
Умові задовольняє лише другий розв‘язок.
Отже, периметр трикутника:
P = 5 + (5 + 7) + 13 = 30 см
- 23.09.2016 17:42