Знайти довжину і координати середини відрізка AB ,якщо А(-6;9) B(-3;5)
- 13.07.2017 19:32
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АВ{Xb-Xa;Yb-Ya} или АВ{-3-(-6);5-9} или АВ{3;-4}
Длина (модуль) |AB|=√(3²+(-4)²)=√25=5.
Координаты середины М отрезка АВ:
Xm=(Xa+Xb)/2 или Xm=(-6+(-3))/2=-4,5.
Ym=(Ya+Yb)/2 или Ym=(9+5)/2=7.
М(-4,5;7).
Ответ: АВ{3;4}, |AB|=5. M(-4,5;7}.
- 14.07.2017 13:33