Хорда основи конуса дорівнює a і стягує дугу альфа.Відрізок,який сполучає вершину конуса із серединою хорди,нахилений до основи під кутом бета.знайдіть обєм конуса
- 26.08.2017 04:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S = pi*R^2 - площадь основания
h = R*sin(beta) - высота конуса
R - радиус основания
V = 1/3*S*h=1/3*(pi*R^2)*(R*sin(beta)) = pi/3 * R^3 * sin(beta)
a = 2*R*sin(alpha/2) => R =a/ (2*sin(alpha/2))
V = pi/3 * R^3 * sin(beta) = pi *sin(beta)/3 * (a/(2*sin(alpha/2)))^3
- 27.08.2017 11:01