У рівнобічній трапеції більша основа 20см бічна 13см висота 12см знайти площу трапеції
- 02.02.2018 05:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
З трикутника CDK (∠CKD = 90°): KD = √(CD²-CK²) = 5 см
Тоді менша основа: BC = AD - 2 * KD = 10 см.
Площа трапеції: см²
- 03.02.2018 13:07