Завдання з 1 по 3.Допоможіть будь ласка!
- 13.05.2017 10:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
ВО = 8√2/2 = 4√2.
Відстань КО від точки К до діагоналі АС квадрата дорівнює:
КО = √(ВК²+ВО²) = √(7²+(4√2)²) = √(49+32) = √81 = 9 см.
Відстань від точки К до діагоналі ВД квадрата дорівнює ВК = 7 см.
- 14.05.2017 03:48