Знайдіть діаметр основи конуса висота якого дорівнює 8 см а твірна нахилена до площини основи під кутом 60 градусів
- 01.10.2017 23:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
З трикутника SAO(∠SOA=90°)
OA = tg60 * SO = 8√3/3 см.
Діаметр основи в 2 рази більший за радіус основи
AB = 2*OA = 16√3/3 см
- 02.10.2017 13:46