Сторона правильного шестикутника дорівнює 12 см Знайдіть R,r
- 08.01.2017 16:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
12=2Rsin(180°÷6)⇒,R=12÷(2sin30°)⇒R=12
12=2rtg(180°÷6)⇒,r=12÷(2tg30°)⇒,r=6√3
- 09.01.2017 22:00