Знайти периметр паралелограма якщо його площа 120см2 а висоти 5 см 6 см
- 16.09.2016 19:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=a*h
S₁=a*h₁
120=a*5, a=120/5, a=24 см
S₂=b*h₂
120=b*6, b=20 см
P=2(a+b)
P=2(24+20)
P=88 см
- 17.09.2016 00:27