В посудині знаходиться газ густиною ρ. Третину маси газу відкачали. Визначте густину газу, що залишився в посудині.
- 05.04.2017 21:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=ρ*V;
ρ1=m1/V;
ρ2=m2/V=(2/3m1)/V=2/3(m1/V)=2/3ρ1;
Ответ: ρ2=2/3ρ1=2/3ρ.
Масса газа была m1; 1/3m1 откачали, осталась масса m2=m1-1/3m1=2/3m1.
- 06.04.2017 16:55