У антенному контурі радіоприймача максимальний заряд конденсатора дорівнює 0,5 мкКл, а максимальна сила струму – 20 А. На якій довжині хвилі працює радіоприймач?
- 17.03.2018 11:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
===
I=q*ω
ω=2*π/T
λ=c*T=с*2*π*q/I=3*10^8*2*3.14*0.5*10^-6/20=47.1 м
================================
- 18.03.2018 14:15