Вхідний контур радіоприймача складається з котушки індуктивністю 2мГн і плоского слюдяного конденсатора з площею пластин 10 см^2 і відстанню між пластинами 2 мм. На яку довжину хвилі настроєно радіоприймач? Пожалуйста скоро экзамен, а я не знаю как решить!!!
- 16.04.2018 06:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
ε=6 - діелектрична проникність слюди
ε₀=8.85*10⁻¹² - електрична стала
d=2 мм L=2мГн S=10 см²=10⁻³ м²
C=ε₀*ε*S/d=26.55*10⁻¹² Ф
T=2π√L*C=144.7*10⁻⁸ с
λ=с*T=434 м
- 17.04.2018 22:18