При струмі 2,5 А за 20 хвилин в електролітичній ванні виділилось 1017 мг двовалентного металу .Яка його атомна маса
- 15.04.2017 17:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
I = 2,5 A
t = 20 мин = 1200 c
m = 1017 мг = 1,017 г = 1,017*10⁻³ кг
n = 2
_________________
A - ?
I закон Фарадея:
m = k*I*t
Отсюда:
k = m / (I*t) = 1,017*10⁻³ / (2,5*1200) = 3,39*10⁻⁷ кг/Кл
II закон Фарадея:
k = M / (F*n)
F = 96,484 Кл/моль - постоянная Фарадея.
M = k*F*n = 3,39*10⁻⁷*96,484*2 = 0,065*10⁻³ кг/моль
A = 65
- 16.04.2017 22:19