Знайдіть повну механічну енергію комахи відносно землі, якщо він летить на висоті 2 м, а його кінетична енергія становить 0,07 Дж. Вважайте, що маса комахи дорівнює 4 г.
ДАЮ 35 БАЛОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 02.07.2018 14:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
h=2 м
Е k=0,07 Дж
m=0,004 г
Е-?
Е=Е k+ E p
E p=mgh
E=E k+mgh
E=0,07+0,004×10×2=0,07+0,08=0,15 Дж
Відповідь: 0,15 Дж
- 03.07.2018 12:19