Тіло масою 3 кг підняли над Землею на висоту 20 м і відпустили.Визначте його кінетичну енергію на висоті 10 м під час вільного падіння
- 24.04.2018 19:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
Еп1=Еп2+Ек2
mgh1=mgh2+Ек2
Ек2=mgh1-mgh2=mg(h1-h2)
Ек2=3*10*10=300 Дж
- 25.04.2018 15:31