Визначте ккд насоса , який щосекунди подає 75л води на висоту 4,7 м. насос приводиться в рух електро двигуном потужність якого дрівнює 5 квт
- 04.04.2017 21:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=75 л/с=0,075 м3/с
N=5 кВт=5000 Вт
n=?
n=A/W=mgh/Nt=pVgh/Nt=pghQ/N=прибл. 0,691=69,1%.
- 05.04.2017 01:37