Підйомний кран з двигуном потужністю 6 кВт піднімає вантаж масою 6т на висоту 8м за 1 хв 38 с ,який ккд установки
- 23.03.2017 19:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
h=8 м
t=1 хв 38 с=98 с
N=6 кВт=6000 Вт
n=?
n=A/W=mgh/Nt=6000 кг * 9,8 Н/кг * 8 м / 98 с / 6000 Вт=470400 Дж / 588000 Дж=0,8.
- 24.03.2017 16:22