Heeeeeeelp!!!!!!!! Буду дууууууужжжжжжжееееееее вдячна
У склянку масою 160 г налили 250 г гарячої води внаслідок чого у склянці встановилася температура 90 С. На скільки градусів знизиться температура води якщо в неї опустити срібну ложку маса якої 50 г. Початкова температура ложки 20°С питома теплоємність скла 0.83 кДж(кг•K)
- 08.09.2018 06:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
Δt=?
==========================================
c1*m1*(t1-t) + c2*m2*(t1-t)=c3*m3*(t-t2)
800*0.16*(90-t) + 4200*0.25*(90-t)=250*0.05*(t-20)t=89°CΔt=t1-t=90-89=1°C
==========================================
- 09.09.2018 00:59