Різниця ходу двох когерентних променів з довжиною хвилі 600 нм , що сходяться у певній площі, становить 1,5 мкм. Посилення чи послаблення світла буде спостерігатися в цій точці.
- 10.06.2017 06:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
d=k*L
k=d/L=1,5*10^-6/600*10^-9=2,5
Так как на разности хода укладывается 2,5 длин волн наблюдается ослабление ( минимум)
- 11.06.2017 04:35