З якою мінімальною силою футболіст має вдарити по м'ячу щоб той пролетів відстань 100м., Маса м'яса 500гр тривалість удару 0.2с.
- 12.04.2017 18:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
A = F*S
Кинетическая энергия:
Ek = m*V²/2
Приравниваем:
F*S = m*V²/2 (1)
Но по закону сохранения импульса:
F*t = m*V
V= F*t/m
V² = F²*t²/m²
Подставляем в формулу (1):
2*m*S = F*t²
F = 2*m*S / t² = 2*0,500*100 / (0,2)² = 2500 H
- 13.04.2017 04:11