Тіло падає з висоти 5 метрів.визначте чому дорівнює шв тіла в момент падіння на поверхню землі
- 10.08.2018 22:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
m*g*h = m*V²/2
V = √ (2*g*h) = √ (2*10*5) = √ 100 = 10 м/с
- 11.08.2018 23:45