Стріляючи з іграшкового пістолета хлопчик розтягнув його пружину на 8 см Розрахуйте швидкість із якою з пістолета вилітає в горизонтальному напрямку кулька масою 8 г якщо жорстокість пружини становить 100H\m
- 14.08.2017 09:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
k*(Δx)² / 2 = m*V² / 2
Отсюда
V² = k*(Δx)² /m
V =Δx·√ (k/m) = 0,08*√ (100/0,008) ≈ 9 м/с
- 15.08.2017 13:00