ПОМОГИТЕ!!!
Порожню платформу масою 600 кг, що рухалась зі швидкістю 36 км/годин зупиняє буферна пружина, яка стискається на 10 см. Який коефіцієнт жорсткості має пружина?
- 22.04.2018 05:49
- Физика
Ответы и объяснения 1
m = 600 кг
V = 36 км/ч 10 м/с
Δx = 10 см 0,10 м
__________
k - ?
1) Кинетическая энергия платформы:
Ek = m·V² / 2
2) Потенциальная энергия буферной пружины:
Ep = k·(Δx)² / 2
3) По закону сохранения энергии:
Ek = Ep
m·V² / 2 = k·(Δx)² / 2
Отсюда:
k = m·V² / (Δx)²
k = 600·10² / (0,10)² = 6 000 000 Н/м или 6 МН/м
- 23.04.2018 19:59