Вагонетка масою 1,5т, що рухається зі швидкістю 6 м/с, наштовхується на упорний буфер .Якою є жорстокість пружини буфера,якщо внаслідок удару її максимальне стиснення становило 0,15 м? Втратами механічної енергії знехтуйте.
- 19.05.2018 22:56
- Физика
Ответы и объяснения 1
.
Отсюда к = (mV²/x²) = 1500*36/ 0,0225 = 2400000 H/м или 2,4 МН/м.
- 20.05.2018 09:19